Úvodná stránka » O nás

O nás

O nás

Portál SportsTour.sk bol prirodzeným výsledkom rozširovania ponuky úspešnej cestovnej kancelárie FutbalTour.sk. Spustený bol v máji roku 2013 so zámerom zabezpečiť kvalitný servis všetkým športovým fanúšikom, ktorí majú záujem navštíviť vrcholné športové podujatia.

Čerpáme z niekoľkoročných skúseností poskytovania kompletného servisu futbalovým priaznivcom a firemným klientom, ktorí s nami cestujú na prestížne futbalové zápasy už od roku 2008. Počas troch rokov s pôvodnou cestovkou Poďnafutbal a ďalších dvoch rokov pod hlavičkou FutbalTour.sk sme sa naučili ako sa dokonale postarať o športového fanúšika.

Pri organizovaní zájazdov spolupracujeme iba s overenými a spoľahlivými partnermi a z každého zájazdu robíme nezabudnuteľný zážitok. Vďaka individuálnemu prístupu vytvárame pre každého klienta optimálnu ponuku. Štandardné portfólio zájazdov radi upravíme presne podľa vašich požiadaviek, pripravíme zájazd na mieru alebo zabezpečíme vstupenky na akýkoľvek iné podujatie. Všetky naše zájazdy sú poistené pre prípad úpadku v poisťovni Union.

Kontaktujte nás.

Pri športových zájazdoch väčšinou neplatí populárny "last minute", čiže objednávka až na poslednú chvíľu. Práve naopak, čím skôr si objednáte, tým bude cena nižšia a prijateľnejšia. Najvýhodnejšie ceny vstupeniek aj zájazdov môžete využiť iba pri čo najskoršej rezervácii a úhrade. Ideálne aj niekoľko mesiacov vopred. Prestížne a najslávnejšie športové podujatia sú vypredané dlhé obdobie pred ich konaním. Je veľmi náročné a oveľa drahšie uspokojiť požiadavky klientov pár dní pred zápasom, turnajom či podujatím.